Vše, co jste chtěli vědět o konzultacích

Co si mám na konzultaci připravit? 

Abyste svůj zaplacený čas využili na maximum, je vhodné si předem zformulovat téma, na kterém budeme pracovat. Zde uvádím několik příkladů častých témat:  

"ráda bych se něco nového naučila, ale nevím co."

"Nevím, na jakou střední školu bych měla jít."

"Chceme změnit základní školu, ale nevíme, kde by to mohlo být lepší."

Jak přesně konzultace probíhá?

Konzultace trvají 60 - 90 minut. Probíhají buď online v aplikaci Google Meet nebo Zoom nebo osobně. Prvních 15 minut věnujeme vyjasnění zakázky a cíle setkání, poté vám navrhnu postup (metodu), jak k cíli našeho setkání dospět. Postup aplikujeme a v závěru (cca 10 minut) zhodnotíme výsledek a navazující kroky. Taktéž se případně domlouváme na další spolupráci. Při prvním setkání většinou neprobíhá koučování, spíše využívám mapovací techniky (audity), motivační karty a aktivní naslouchání. Sdílím užtečné informace z oblasti školství, vzdělávání nebo trhu práce. V případě, že jste rodičem a potřebujete doporučit zcela konkrétní školy, je nutné osobní setkání s dítětem (budoucím žákem / studentem) alespoň dvakrát.  

Kdy a jak za konzultaci zaplatím?

Před konzultací obdržíte email s fakturou a s pokyny k platbě. Splatnost faktury je jeden den po termínu konzultace. Ve výjimečných případech je možné zaplatit hotově při osobním setkání. 

Nechte si zasílat newsletter:

Nezapomeňte mrknout na můj BLOG! 

Najdete mě také na Facebooku: